Aktuality

AŽ SE LÉTO ZEPTÁ…

Duben / 2024

Přestože se rychlý nástup jara v těchto dnech poněkud  přibrzdil, nechali jsme umýt okna všech kanceláří, abychom měli na celý areál „LCO“ krásný výhled.

Dalším příspěvkem v péči o naše nájemníky před příchodem horkých letních dnů, byl servis všech klimatizačních jednotek, který je důležitým krokem pro udržení jejich optimálního provozu.

BUDOVÁNÍ NOVÉ KANALIZACE

30. Leden / 2024

Výstavba tlakové přípojky kanalizace v LCO byla úspěšně dokončena a zprovozněna. Díky metodě bez povrchového kopání došlo k minimálním omezením pro nájemníky. Precizní zakreslení sítí přispělo k bezproblémovému průběhu protlaku pod povrchem.

Dodržujeme PURE KODEX, tudíž všechny splašky směřují do městské čističky odpadních vod. Dešťová voda do retencí, případně do řeky Bystřice. Zbývá zkolaudovat a na jaře dodělat terénní úpravy.

PF 2024

Prosinec / 2023

Přejeme nám všem umět si správně přát 🙂
Každý tvůrce svého štěstí 🙂

ZIMA TO JEŠTĚ NEVZDÁVÁ

28. Březen / 2023

Sněhové vločky tančí v zasněženém dni a my Vám přejeme, aby Váš den byl plný radosti a klidu, stejně jako krása okolo nás. Ať Vás zima neodradí od toho, abyste si užili tento okamžik, který nám přináší kouzelnou atmosféru a pocit pohody.

PF 2023

Prosinec / 2022

Najděte si čas pro sebe… 🙂

TEAMBUILDING NA KOLE

ZÁŘÍ / 2022

V měsíci srpnu jsme v našem úzkém pracovním kolektivu uspořádali cyklistický výlet do Beskyd. Trasa vedla cestou i necestou a celý výlet nám určitě napomohl k prohloubení motivace, vzájemné důvěry a týmové kreativity. Závěrečný účet: najeto 138 km a nastoupáno 1700 metrů…

…přidá se k nám příště někdo z našich nájemníků?

Hvězda nám v areálu svítí celoročně

Duben / 2022

Pokud jste naším nájemcem, nemohli jste přehlédnout sochu Hvězdy, která v minulém roce ozdobila travnatou plochu před vjezdem do haly 1. Objevila se také na našem novoročním přání, díky němuž jsme si ji mohli krásně „rozsvítit”. A že to není jen hvězda vánoční se s příchodem jara můžeme přesvědčovat každý slunečný den, kdy se od ní pronikavě odráží první jarní paprsky, které do areálu přináší tolik potřebný optimismus a novou energii.

Za jejím vznikem stojí mladý talentovaný sochař Jan Dostál, rodák z Olomouce, kterému jsme položili několik otázek.

Sanitární systémy a led osvětlení

BŘEZEN / 2022

Sociální zařízení v celém areálu LCO byla vylepšena novými zásobníky na ručníky, toaletní papír, mýdlo a částečně i novými odpadkovými koši. Ve výběrovém řízení jsme dali přednost místní olomoucké firmě LORIKA. Zohlednili jsme také podíl recyklovaných materiálů , které jsou v dodávaných  náplních obsaženy. 
 
Společné prostory – chodby a sociální zařízení v bloku B si zaslouží i výměnu osvětlení. Věříme, že nový design, úsporné řešení a  na schodištích pohybová čidla  zvýší nejen estetiku, ale také komfort. Dodavatelem tohoto řešení bude český výrobce  APLED  s.r.o..

PF 2022

Prosinec / 2021

Rozsviťte si svou vánoční hvězdu. My už jsme si naši rozsvítili 🙂

Nově v novém

ŘÍJEN / 2021

Od července se v areálu setkáváme s novým provozním manažerem. Věříme, že jeho nová funkce a celotýdenní dosažitelnost bude pro vás nájemníky výhodou a povede k rozvoji a zvelebování areálu.

Ve 3.NP bloku B jsme pro vás nechaly vybudovat novou kuchyňku, která ještě zvýší kvalitu zázemí a pohodu při práci. Její zprovoznění je naplánováno na 25.října. 

Děkujeme za nové připomínky v našem Průzkumníku (dotazníku), který stále můžete vyplňovat a pomáhat nám tak s inspirací změn v areálu LCO.

Kamerový systém a nové barvy

Duben / 2021

Instalovali jsme 28 nových kamer jako pomocníky ostraze areálu. I když nejsme příznivce „big brother systémů“ preventivně tímto chráníme náš i váš majetek. 

V duchu nové vizuální identity jsme šedým tónem vymalovali společné prostory bloku B. 

Děkujeme těm z vás, kteří vyplnili našeho Průzkumníka. Vaše odpovědí pomáhají směřovat kroky k vylepšení areálu LCO. 

PŘEJEME VÁM MÉNĚ ZAMOTANÝ ROK 2021

LEDEN / 2021

Proměnou, kterou vše prochází, ať projdeme posílení, poučeni a ve zdraví.

Zazimování areálu a výsadba vinné révy

LISTOPAD / 2020

Podzimních barev a svěžího vzduchu bez roušek jsme si užili při kolektivní brigádě. Střih živých plotů, listí do kontejnerů, pila, hrábě a zkouška nového traktůrku. A na konec za odměnu, i když Sv. Martin nepřijel na bílém koni, byla Svatomartinská husa. 🙂

Instalace nového venkovního informačního systému

SRPEN / 2020

Pro zlepšení orientace v areálu a propagaci našich klientů jsme realizovali nový venkovní informační systém.

Rozšíření vjezdu a oprava asfaltových ploch

KVĚTEN - SRPEN / 2020

Největší investiční akce roku, kterou dokončujeme je celkové omlazení areálu. Dodavatelem je firma Kareta. Děkujeme Vám, že zvládnete omezení dopravy a uzavření hlavního vjezdu s úsměvem.

Oprava a nátěr balkónů admin. budovy blok B

KVĚTEN - SRPEN / 2020

Balkóny už volaly delší čas po opravě, tak jsme poskládali brigádníky a pod taktovkou správce areálu Mirka Jiříčka probíhá jejich renovace.

Děkujeme, že se nelekáte když na Vás z balkónu vykoukne hlava usměvavého brigádníka – horolezce – natěrače…

Jarní úklid a výsadba ovocných stromů

DUBEN / 2020

Príma celofiremní akce, krásný slunečný den strávený prací nás všech, ať jsme z kanceláře, či z dílny. Úklid po zimě a na závěr si každý z nás zasadil ovocný strom.

Děkujeme Bohdanu Haitlovi za dobrovolnickou pomoc a bravurní práci s pilou ve výškách. 🙂

Výsadba Platanů u haly 1

podzim / 2019

Dokončením první etapy rekultivace zeleně bylo zasazení tří vzrostlých platanů u haly č. 1. Byl to happening s našimi přáteli a rodinou. Přejeme stromům, ať se jim daří…

Dokončení nového osobního vstupu do areálu

LÉTO / 2019

Z pera architektky Vlčkové pochází návrh na nový vstup do areálu. Ctíme materiály a styl 80. let minulého století, období, kdy areál vznikl. Často proto používáme bílou cihlu a betonovou dlažbu. Celkové vyznění místní architektury podtrhujeme tahokovem, z něhož je vyrobená také originální lavička s kuřáckým koutkem.

Kontakty

Pro informace o pronájmu kancelářských a skladových prostor nás prosím kontaktujte.

PCRK a. s.

Tel.: +420 606 226 991
E-mail: info@lco.cz
Web: www.lco.cz
IČO: 28262557
DIČ: CZ28262557

Železniční 548/4B,
77900, Olomouc

Logotype_LCO_Dark-background_RGB-01